Haberler

ÖR-KOOP Türkiye’ye açılıyor

2 bin 680 ortağıyla Türkiye’nin en büyük kooperatifleri arasında yer alan ÖR-KOOP, Ege ile İç Anadolu’nun bağlantı noktası olan Denizli-Ankara karayolunda Kahvaltı Salonu ve Satış Merkezi’ni hizmete açtı.

Aydın’ın en önemli süt işleme merkezlerinden biri olan Nazilli ve Çevresi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ÖR-KOOP büyümeye devam ediyor. 2 bin 680 ortağının kalkınması için son dönemde yaptığı soğuk hava deposu, yem üretim merkezi gibi projelerine bir yenisini daha ekledi.

Türkiye’nin en işlek karayollarından biri olan ve Ege Bölgesi’ni İç Anadolu’ya bağlayan Denizli-Ankara yolu üzerinde yapımına başlanan Kahvaltı Salonu ve Satış Merkezi, hizmete girdi. Aydın’ın 9 ilçesinde 210’u aşkın noktada topladığı günlük 300 ton sütü işleyip taze ürünlere dönüştüren ÖR-KOOP, Kahvaltı Salonu ve Satış Merkezi ile yöresel lezzetleri Denizli’de vatandaşla buluşturacak.

“ÜRETİCİDEN-TÜKETİCİYE”

Nazilli ve Çevresi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ÖR-KOOP Başkanı Ünal Önal, “Bir ülkenin kalkınması üretimiyle olur. Biz 2 bin 600 ortağımızla üretiyoruz. Üreticimizden alıp ve işleyip tüketicimize sunuyoruz. Hitjenik ve kaliteli ürünlerimizi ülke geneline sunma gayreti içerisindeyiz. Denizli-Ankara karayolu üzerinde hizmete açtığımız bu tesisimizin devamı da gelecek” dedi.

Kaynak :https://www.aydinyeniufuk.com.tr/haber-or-koop-ulke-geneline-yayiliyor-96298.html

Bir cevap yazın