Haberler

Üreticiye 0 Fazili Kredi

ÖRKOOP
ve Denizbank arasında üyelerin girdi maliyetlerini düşürmek amacıyla protokol imzalandı. Tarım ekipmanı satan bazı firmaların da ortak olduğu protokolle

ÖRKOOP
üyelerine yeni ekipman alımlarında 12 ay faizsiz ödeme imkanı getirildi. Protokol imza törenine ÖRKOOP Başkanı Ünal Önal, Nazilli Denizbank Şube Müdürü Sadık Ersöz, Kuyucak Şube Müdürü Emrah Özalp, Yenipazar Şube Müdürü Savaş Atçalı, Aydın Bulvar Şube Müdürü İsmail Akbağ, Köşk Şube Müdürü Mehmet Yılmaz, Tarım Bölge Sorumlusu Oral Kayralı ile Kuyucak Eren Tarım, Nazilli Uğur Tarım, Aydın Altıntaş Tarım ve Aydın Özen Ziraat firmalarının temsilcileri katıldı.

12 TAKSİT, SIFIR FAİZ
İmza töreninde konuşan Denizbank Şube Müdürü Sadık Ersöz, ÖRKOOP üyelerinin girdi maliyetlerini düşürebilmek amacıyla söz konusu protokolün hazırlandığını belirterek, “Protokol kapsamında üyeler paydaş firmalardan ekipman aldıklarında Denizbank olarak 12 ay sıfır faizle ödeme imkanı sağlayacağız. Tarım firmaları ekipmanlarda da indirim yapacaklar. Denizbank olarak faizlerin yüksek olduğu bu dönemde üreticinin yüzünü güldürmek istedik. Böylece maliyetleri sabit kalırken, verimlilikleri artacak” sözleriyle protokolün içeriği hakkında bilgi verdi.

“EN BÜYÜK SORUN GİRDİ MALİYETLERİ”
ÖRKOOP Başkanı Ünal Önal ise üyelerin lehine olacak her türlü teklife açık olduklarını belirtirken, “Denizbank girdi maliyetlerinin ve faizlerin yükseldiği bu dönemde önemli bir fedakarlık yapıyor. Üyelerimiz aldıkları ekipmanlarının bedelini 12 eşit taksitle ve faizsiz olarak ödeyecekler. Umarım üyelerimiz de bu kampanyaya ilgi gösterirler. Tüm paydaşlara teşekkür ediyorum, hayırlı olsun” diye konuştu.